Жительница Николаева устроила из своей квартиры мусорную свалку

29 октября 2019, 10:01 651
Жительница Николаева устроила из своей квартиры мусорную свалку Фото № 0 Жительница Николаева устроила из своей квартиры мусорную свалку Фото № 1 Жительница Николаева устроила из своей квартиры мусорную свалку Фото № 2

В Центральном районе Николаева женщина устроила свалку в своей квартире.

В сообщении  Администрации Центрального района говорится:

Реагуючи на численні звернення жителів будинку у спальному мікрорайоні Центрального району, щодо антисанітарії, яку підтримує у власній квартирі жінка, яка мешкає по сусідству, - фахівцями служби у справах дітей адміністрації Центрального району спільно із представниками поліції було проведено рейдове обстеження помешкання з метою перевірки умов проживання та наявність неповнолітніх дітей у родині.

Відзначимо, що це не перше рейдове обстеження вказаного помешкання.

Минулого разу після перевірки жінка була зобов’язана звільнити квартиру від сміття, що і зробила. Але, як виявилося, не на довго.

В ході проведення повторного обстеження виявлено, що наразі у квартирі жінка проживає разом з дочкою та неповнолітнім онуком, які на момент перевірки поїхали до родичів.

Жінка має психічні розлади на фоні чого приносить в дім непотріб та речі зі смітників.

Внаслідок такої «діяльності» квартира повністю забита різними речами, які в міру відведеного терміну придатності сприяють розмноженню щурів та комах, виділенню різкого запаху та ін., завдаючи численних неприємностей жителям будинку в цілому.

Власниці квартири було надано попередження щодо недопущення у подальшому подібної поведінки, яка приносить суспільну шкоду та несе загрозу для проживання мешканців будинку.

Дочку жінки у телефонному режимі було проінформовано про ситуацію, яка склалася та викликано на профілактичну бесіду до служби у справах дітей адміністрації Центрального району.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *