24.05.2019 15:42 774

Жителям Николаева представят документальный телепроект «Особливі діти. Право на повноцінне життя»

В Центральной городской библиотеке имени Крипивницкого 29 мая в 16 часов состоится презентація телепроекта «Особливі діти. Право на повноцінне життя».

В сообщении организаторов - Громадська організація «Діалог» - говорится:

Це справжні історії сімей, які виховують дітей з аутизмом та ДЦП.

Фільми розкривають різні аспекти їхнього життя - від подолання психологічних проблем батьками у зв’язку з вихованням особливої дитини до доступності соціальних та медичних послуг.

Три документальні стрічки були створені протягом лютого-квітня 2019 року творчою групою під керівництвом київського журналіста Антона Топчія.

«Було відзнято 11 годин матеріалу і з них майже шість годин інтерв’ю, - розповідає автор проекту Антон Топчій. Я вперше працював над цієї темою і довелося опрацювати багато інформації. Головною ідеєю фільмів було показати успішний досвід людей, які щодня стикаються з неймовірною кількістю проблем і щодня їх долають».

Документальні фільми «Особливі діти. Право на повноцінне життя» є частиною проекту «Право на повноцінне життя особливих дітей Миколаївщини та їх родин», розроблений громадською організацією «Діалог» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

«Проект мав багато складових. Це тренінги для батьків з правових, соціальних, медичних та інших тематик, освітні курси для студентів, документальні вистави, громадські обговорення. Цикл документальних фільмів став своєрідним підсумком нашої роботи за останні півроку. Але ми впевнені, що зосередитися треба саме на позитивному досвіді батьків та їхніх дітей з ДЦП та аутизмом, аби він надихнув інших», - наголошує голова громадської організації «Діалог» Яніна Ковальчук.

Всі три документальні стрічки будуть надані для безоплатного показу миколаївським ЗМІ після чого будуть викладені у загальний доступ на Youtube.

В заході візьмуть участь автор фільмів та герої.

До участі запрошуються представники ЗМІ, громадські активісти та всі, кому цікава ця тема.

Материалы по теме