Новости дня 01.04
15.10.2019 19:31 1066

Жители Николаева задолжали ГКП «Николаевводоканал» более 100 миллион гривен

Жители Николаева задолжали ГКП «Николаевводоканал» более 100 миллион гривен Фото № 0

Имеющаяся задолженность делает невозможным своевременное расчет коммунального предприятия за потребленную электроэнергию, своевременную оплату налогов, возможность бесперебойно предоставлять услуги.

В сообщении ГКП «Николаевводоканал» говорится:

Наявна заборгованість унеможливлює своєчасний розрахунок комунального підприємства за спожиту електроенергію, вчасну оплату податків, можливість безперебійно надавати послуги.

МКП «Миколаївводоканал» активізував позовну роботу та роботи з обмеження послуг водопостачання та водовідведення відносно споживачів, які заборгували підприємству за спожиті послуги.

До боржників, які не виконали рішення суду добровільно, застосовується процедура примусового стягнення боргу через державну виконавчу службу та приватних виконавців.

Передусім для сплати боргу виконавчою службою використовується примусове стягнення грошових коштів із рахунків у банках, зарплат, пенсій, стипендій. При їх відсутності відбувається арешт цінного майна, наприклад, побутової техніки, меблів, обмеження права виїзду за кордон.

На останньому етапі накладається арешт на все нерухоме (квартира, будинок) та рухоме майно (транспортні засоби), які в подальшому будуть вилучені поліцією та розміщені на штрафному майданчику. У випадку не погашення боргу та судових витрат, майно буде реалізовано через публічні електронні торги, а гроші від продажу перераховані на погашення боргу перед підприємством.

Станом на 15 жовтня послуги водопостачання та водовідведення вже обмежені 430 абонентам. Звертаємо увагу, що випадку припиненні послуги споживач повинен сплатити всю суму заборгованості та витрати на відключення та підключення послуг, укладання договору реструктуризації можливе лише у випадку, коли абонент сам звертається до абонентського відділу підприємства.

МКП «Миколаївводоканал» наполегливо рекомендує споживачам не доводити справи до суду.

У випадку виникнення заборгованості – звертайтеся до абонентського відділу підприємства за адресою вул.Погранична, 161 (3 кабінет, за номерами телефонів 0512-58-18-48, 0512-35-00-95 Водоканалу та укладайте договір на поетапне погашення боргу на зручних для Вас умовах.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com