Новости дня 01.04
30.10.2019 08:00 1055

Жители Николаева обращаются к городским властям с просьбой отремонтировать Новозаводскую и 12-ю Продольную улицы

Жители Николаева обращаются к городским властям с просьбой отремонтировать Новозаводскую и 12-ю Продольную улицы Фото № 0

На сайте Николаевского городского совета появилось петиция с просьбой капитального ремонта дорог по улицам Новозаводская и 12-я Продольная.

Обращение создала жительница Николаева Инна Гресь. Текст автора петиции:

«На даний час зазначені вище ділянки доріг знаходяться у вкрай незадовільному стані, якість їхнього дорожнього покриття не відповідає вимогам діючих стандартів.

Сьогодні рух автомобільного транспорту по вулиці Новозаводська, особливо великогабаритного вантажного, дуже інтенсивний, дорожнє покриття має суттєві дефекти, що проявляється в колійності, вибоїнах, просіданнях, тріщинах та руйнуванні краю проїжджої частини.

Ділянка дороги по вул. Новозаводська від перехрестя її з вулицею Китобоїв до Херсонського шосе, можна сказати, не містить дефектів дорожнього покриття, адже саме асфальтове дорожнє покриття повністю відсутнє, в деяких місцях є тільки залишки щебінки.

Влітку, із-за відсутності дорожнього покриття на вказаній ділянці дороги по вулиці Новозаводській накопичується пил, який під часу руху автомобілів підіймається у повітря та забивається у легені мешканців міста, що змушені добиратися до своїх місць роботи - підприємств розташованих на цій вулиці.

А, в дощову погоду, дорога перетворюється на одне велике болото з купою озер, які утворюються на місці ям. Наявність тротуару тільки з однієї сторони дороги, з іншої сторони - невідомо, чи був взагалі тротуар, чи та вузька стежка біля парканів підприємств, що зливається з дорогою є його залишком, створює серйозні перепони для безпечного пересування мешканців міста по Новозаводській.

На ділянці дороги по вул. 12-та Поздовжня від її перехрестя з вулицею Новозаводською до вул. Космонавтів присутнє асфальтове дорожнє покриття, яке все у вибоїнах, просіданнях, тріщинах.

Це вже не просто вибоїни на дорозі – це ями фактично без дороги.

Надмірно пошкоджені дороги є серйозною причиною для зменшення інвестиційної привабливості району, значною перешкодою підприємництва, що в свою чергу призводить до погіршення соціально-економічного становища міста.

Виконком Миколаївської міськради повідомляв про виготовлення у 2015 році проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги по вул. Новозаводська, але ремонт не проводився до теперішнього часу.

Сподіваємося, що наша петиція змусить місцеві органи самоврядування нарешті виконати цей ремонт.»

На данный момент петицию подписали 72 человека из тысячи необходимых. На подписание дается 90 дней. Если петиция наберет необходимое количество голосов, депутаты должны рассмотреть ее на комиссиях.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com

Источник: novosti-n