Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города»

03 июля 2019, 18:34 924
Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города» Фото № 0 Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города» Фото № 1 Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города» Фото № 2 Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города» Фото № 3 Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города» Фото № 4 Жителей Николаева приглашают на открытие обновленного баскетбольной площадки в «Сердце города» Фото № 5

Платформа «МрійДій» приглашает всех желающих 7 июля в 10 часов принять участие в любительском чемпионате по уличному баскетболу «Mykolaiv StreetBall Cup» в честь открытия баскетбольной площадки в «Сердце города».

Организаторы информируют:

Категорії: юніори до 18 років і дорослі. Переможців чекає призовий фонд і безліч призів від друзів і партнерів платформи.

Реєстрація команд за тел. 067 517 17 13. Більше двох років тому обладнання на майданчику було вкрадено, пошкоджена захисна сітка, зламані щити. Городяни не могли користуватися майданчиком в такому стані.

В даний момент баскетбольний майданчик повністю відновлено ??за кошти миколаївських підприємців, учасників платформи "МрійДій", і оформлено в стилі street art.

В Україні це перший стрітбольний майданчик в такому стилі. Схожі проекти є в Нью-Йорку, Парижі, Аалст (Бельгія).

На майданчику встановлено нову огорожу, щити з оргскла, професійні кільця з сітками, відреставровано покриття, оформлена нова розмітка з арт-малюнком.

3D серце всередині майданчика символізує назву скверу "Серце міста".

Підключено освітлення.

Встановлені відеокамери, які підключені до програми "Безпечне місто".

У сквері встановлено сім велопарковок. Баскетбольний майданчик, створений активними городянами, може по праву стати центром вуличного баскетболу в Миколаєві.

Організатори аматорського чемпіонату з баскетболу 7 липня 10.00 чекають всіх любителів баскетболу на відкриття майданчика і на турнір з вуличного баскетболу «Mykolaiv StreetBall Cup». Реєстрація команд по тел. 067 517 17 13.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *