01.10.2019 20:50 943

Жителей Николаева и гостей города приглашают на коллективную выставку-перфоманс AGE от 17 авторов из 7 городов Украины

Жителей Николаева и гостей города  приглашают на коллективную выставку-перфоманс AGE от 17 авторов из 7 городов Украины Фото № 0

Жителей Николаева и гостей города приглашают на открытие коллективной выставки-перфоманса AGE от 17 авторов из 7 городов Украины. Художники в разных жанрах переосмыслили этапы взросления и старения отдельного человека.

В сообщении КУ «Агентство развития Николаева» говорится:

Офіційне відкриття заходу відбудеться у п'ятницю, 4 жовтня, о 19:00 в приміщенні нового простору на 8ПРИЧАЛі за адресою: вул. Варварівський узвіз, 5А.

Вхід ВІЛЬНИЙ.

Аудиторія 16+ Презентація AGE є результатом open-call, на який подалися 27 авторів з 9 міст України: Київ, Херсон, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Харків, Чернівці, Бердянськ та Миколаїв.

До фінального shortlist потрапили 17 митців.

Що таке AGE? Іменник: вік, століття, епоха, період, старість, покоління, повноліття, вічність, довгий термін. Дієслово: старіти, піддавати старінню. Так онлайн перекладачі та словники перекладають це слово на українську мову.

«Тематика AGE є достатньо широкою для роздумів у сьогоденні, адже можна говорити і про етапи дорослішання та старіння окремої людини, і про окремі відмінності різних вікових груп у соціумі, а можна взагалі відійти від людини та вести розмову про вік всього того, що нас оточує», - каже Дмитро Ларченко, куратор проекту та співзасновник Платформи MY ART.