17.07.2019 23:00 1168

Жильцы «Гуртожитка» с 1 августа могут остаться без воды, «Николаевводоканал» просит оплатить долги

Жильцы «Гуртожитка» с 1 августа могут остаться без воды, «Николаевводоканал» просит оплатить долги Фото № 0

В Николаеве 1 августа КП «Гуртожиток» отключат от подачи воды, если предприятие не начнет выплачивать свой долг перед «Николаевводоканалом».

В сообщении ГКП «Николаевводоканал» говорится:

Сьогодні, 17 липня пройшла робоча нарада генерального директора МКП «Миколаївводоканал» Бориса Дуденко та директора КП СКП «Гуртожиток» Галини Подройко.

Темою робочої наради є заборгованість КП СКП «Гуртожиток» за послуги водопостачання та водовідведення, яка станом на 25.06.2019 складає 6.6 млн. гривень.

Борис Дуденко зазначив:

«КП СКП «Гуртожиток» несумлінно ставиться до виконання своїх платіжних зобов’язань. Така сума заборгованості негативно впливає на фінансовий стан нашого підприємства, призводить до затримок у сплаті за електроенергію, закупівлю матеріалів. Вже є два рішення суду, які зобов’язують КП СКП «Гуртожиток» сплатити борг. Не зважаючи на рішення суду відсутні будь-які ініціативи щодо прискорення погашення заборгованості. Я прошу Вас вжити всіх заходів, спрямованих на зменшення дебіторської заборгованості. У випадку відсутності конкретних кроків ми будем змушені 1 серпня 2019 припинити послуги водопостачання та водовідведення».

Нагадаємо, що у відповідності до статті 8 ч.1, п.5 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» в разі ухилення від виконання договірних зобов’язань МКП «Миколаївводоканал» діятиме в межах повноважень, наданих чинним законодавством України і матиме право відключити послуги боржникам.

Ми звертаємось до абонентів КП СКП «Гуртожиток» сплатити свої борги за водопостачання та водовідведення та не доводити ситуацію до відключення послуг МКП «Миколаївводоканал».

Сподіваємось на порозуміння!