10.08.2019 21:46 963

Завершена внеплановая проверка реконструкции на Космонавтов

Завершена внеплановая проверка реконструкции на Космонавтов Фото № 0

По поручению городского головы проведена проверка объекта реконструкции по ул. Космонавтов, 142/1

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича, управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради відповідно до повноважень провело позапланову перевірку виконання будівельних робіт та дотримання суб’єктами містобудівної діяльності вимог чинного законодавства по об’єкту:

• Реконструкція нежитлових приміщень під розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Космонавтів,142/1 м. Миколаїв.

За результатами перевірки відносно суб’єкта містобудівної діяльності складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність передбачена ЗУ «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності», а також протокол на особу, яка розробляла проектну документацію, відповідальність передбачена ч.1 ст.961КУпАП.

Замовнику об’єкта будівництва ТОВ «АТБ - Інвест» надано приписи про зупинення робіт, усунення порушення вимог містобудівного законодавства.

На підставі протоколів про порушення містобудівного законодавства, управління наклало адміністративне стягнення на юридичну особу та відповідальну особу, яка розробляла проект.

За результатами позапланової перевірки, керуючись п.3 ч.6 ст. 37 Закону України від 17.02.2011 № 3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності», управлінням прийнято рішення анулювати дозвіл на виконання будівельних робіт від 10.05.2019 №0МК112191301601, у зв’язку із порушенням вимог містобудівної документації, невідповідності об’єкта будівництва проектній документації на будівництво такого об’єкта, вимогам будівельних норм, стандартів і правил.

Наказ про скасування реєстрації дозволу на виконання будівельних робіт по об’єкту:

Реконструкція нежитлових приміщень під розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів за адресою: вул. Космонавтів,142/1 м. Миколаїв, від 30.07.2019 №257.