08.06.2019 08:00 552

Заместитель губернатора Александр Кушнир взял под личный контроль обеспечение граждан Николаевской области инсулином

Заместитель губернатора Николаевской области Александр Кушнир подписал распоряжение о выделении первого транша в 5,8 миллиона гривен на закупку инсулина.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Буквально за два дні будуть внесені зміни в розпис і казначейство перерахує кошти. Таким чином, питання буде знято, і люди зможуть отримати необхідний їм інсулін.

«Після звернення громади щодо необхідності невідкладного вирішення питання із забезпечення інсуліном жителів Миколаївщини, розуміючи терміновість цього питання і не чекаючи рішення від відповідальних із високих кабінетів, на нещодавній сесії облради внесли зміни до обласного бюджету та передбачили кошти на придбання інсуліну для забезпечення потреб хворих на діабет. Вже підписав розпорядження про виділення першого траншу у 5,8 млн грн на закупівлю інсуліну», - прокоментував Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА додав, що вже найближчим часом люди зможуть спокійно звертатися до лікарів, в аптеки, щоб отримати інсулін.

«У випадку, якщо будуть виникати якісь проблемні ситуації – звертайтеся до управління охорони здоров’я або до мене. Разом все подолаємо!», - резюмував Олександр Кушнір.