31.12.2018 14:51 890

Задержан подозреваемый в убийстве жителя Вознесенского района

Убийство жителя Вознесенского района раскрыто, злоумышленник арестован.

В сообщении Вознесенской местной прокуратуры говорится:

      Під процесуальним керівництвом Вознесенської місцевої прокуратури працівниками Вознесенського відділу поліції розкрито умисне вбивство 39 річного жителя Вознесенського району та чоловіка, який вчинив злочин.

       Ним виявився 33 річний житель Вознесенського району.

       Досудовим розслідуванням встановлено, що в ніч з 22 на 23 грудня цього року раніше судимий, перебуваючи в приватному домоволодінні, підчас сумісного вживання алкогольних напоїв, на ґрунті особистих неприязних відносин, які виникли раптово, завдав потерпілому 4 ножові поранення в життєво важливу частину тіла, від яких останній помер на місці.

      Після цього правопорушник заволодів транспортним засобом потерпілого та вдався до переховування від органів досудового слідства.

      Його було затримано правоохоронцями в Черкаській області. Згідно попередніх даних судово-медичної експертизи смерть потерпілого настала внаслідок гострої крововтрати. 28.12.2018 зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115, ч. 2 ст. 289 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Розслідування триває.