Впервые подписан Меморандум о сотрудничестве между Николаевской ОГА и ветеранскими организациями

06 ноября 2019, 23:00 594
Впервые подписан Меморандум о сотрудничестве между Николаевской ОГА и ветеранскими организациями Фото № 0

Впервые в области подписан Меморандум о сотрудничестве между Николаевской ОГА и ветеранскими организациями.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Уперше в області підписано Меморандум про співпрацю між ОДА та ветеранськими організаціями.

Між обласною державною адміністрацією та ветеранськими організаціями області уперше підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

«В умовах сьогодення гостро постає питання підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей. Розуміючи необхідність розширення та вдосконалення існуючих напрямків соціального захисту та підтримки таких людей і важливість співпраці в цьому питанні з громадськістю, вчора разом з громадською спілкою «Рух ветеранів Миколаївщини», ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО», обласною Асоціацією ветеранів Афганістану та АТО після трьох тижнів плідної роботи підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію. Така ініціатива на Миколаївщині запроваджена вперше», - прокоментував голова ОДА Олександр Стаднік.

Очільник області також подякував за її підтримку заступнику Міністра у справах ветеранів, герою АТО Олександру Терещенку.

«Ми завдячуємо нашим героям миром і життям, маємо зробити все, що в наших силах для їхнього добробуту», - відзначив Олександр Стаднік, додавши, що вже найближчим часом Меморандум буде представлено членам ветеранських організацій.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *