Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях

06 ноября 2019, 20:20 441
Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях Фото № 0 Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях Фото № 1 Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях Фото № 2 Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях Фото № 3 Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях Фото № 4 Воспитанники Николаевский ансамбль современного танца «Жемчужина» стали победителями на Всеукраинских соревнованиях Фото № 5

Образцовый ансамбль современного танца «Жемчужина» удачно выступил на Всеукраинских соревнованиях по современным танцам «GOOD VIBES - 2019», которые прошли в Херсоне.

В сообщении Управления по вопросам культуры и охраны культурного наследия говорится:

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (керівниця Н. Кобельчук) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» (директор О. Чебан) вдало виступив на Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців «GOOD VIBES – 2019», що відбулися у Херсоні.

Захід організовано під егідою Асоціації сучасного та естрадного танцю України (АСЕТУ), за ініціативи Херсонського обласного відділення АСЕТУ й танцювального Центру «URBAN VIBES».

Колектив палацу культури представили 7 учасників, які виступали у різних вікових категоріях, танцювальних стилях, номінаціях, передбачених положенням змагань.

Суддівство забезпечували провідні фахівці з каталогу суддів АСЕТУ, а також запрошені спеціалісти у сфері сучасної хореографії. Програма виступів налічувала, як сольні танці, так і дуетні виступи.

Показавши свої вміння, учасники ансамблю отримали такі результати:

• М. Алексіна – І місце джаз-фанк Ювенали (І ліга), І місце джаз-фанк Ювенали 1 (відкрита ліга), ІІІ місце джаз-фанк Ювенали 2 (відкрита ліга);

• В. Герасименко – І місце джаз-фанк Діти (старт), ІІ місце диско Діти (старт), ІІ місце диско Діти (початківці);

• Д. Кривохежа – І місце джаз-фанк Діти (початківці), І місце диско Бебі (початківці), І місце хіп-хоп Бебі (початківці);

• М. Пашкевич – І місце диско-слоу діти (початківці), І місце джаз-фанк Діти (початківці), І місце диско-слоу Діти (ІІ ліга), І місце контемпорарі Діти (І ліга), ІІ місце диско діти (початківці), ІІ місце хіп-хоп Діти (початківці), ІІ місце диско Діти (ІІ ліга), ІV місце джаз-фанк Діти (ІІ ліга);

• Д. Сорокіна – І місце диско Юніори 1 (ІІ ліга), диско-слоу Юніори (ІІ ліга), ІІІ місце джаз-фанк Юніори 1 (ІІ ліга);

• К. Чеботарьова – І місце диско діти (ІІ ліга), І місце хіп-хоп Діти (ІІ ліга), ІІ місце диско-слоу Діти (ІІ ліга), ІІ місце джаз-фанк Діти (ІІ ліга), ІІІ місце джаз-фанк діти (І ліга);

• Є. Чечуй – ІІ місце контемпорарі Ювенали (ІІ ліга), ІІ місце диско-слоу Ювенали (ІІ ліга), ІІІ місце диско Ювенали 1 (ІІ ліга), ІV місце джаз-фанк Ювенали 1 (ІІ ліга);

• танцювальний дует К. Чеботарьова-М. Пашкевич – І місце джаз-фанк Діти (відкрита ліга).

Вітаємо колектив з успішним виступом! Бажаємо подальших звершень та творчого натхнення!

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *