Воспитанники Городского дворца культуры «Корабельный» стали призерами на соревнованиях по спортивным танцам

31 октября 2019, 18:11 381
Воспитанники Городского дворца культуры «Корабельный» стали призерами на соревнованиях по спортивным танцам Фото № 0 Воспитанники Городского дворца культуры «Корабельный» стали призерами на соревнованиях по спортивным танцам Фото № 1 Воспитанники Городского дворца культуры «Корабельный» стали призерами на соревнованиях по спортивным танцам Фото № 2 Воспитанники Городского дворца культуры «Корабельный» стали призерами на соревнованиях по спортивным танцам Фото № 3

В Николаевском городском дворце культуры «Корабельный» состоялись открытые Всеукраинские соревнования по спортивным танцам «Звезды Николаева 2019».

В сообщении Управления по вопросам культуры и охраны культурного наследия городского совета говорится:

Турнір організовано за ініціативи Д. Юрковського під егідою Ради української танцювальної асоціації та за підтримки ГО«Миколаївське обласне товариство ромів «Романі бахт».

Серед 300 учасників у змаганнях також взяли участь спортивні пари КСТ «Елена» (керівниця О. Заборовська) ММПК «Корабельний» (директор Олексій Чебан).

Танцівники показали гарні уміння, за що й отримали призові місця: – Р. Журавльов і М. Тертиченко вибороли диплом ІІ ступеня; – Д. Фомінський і С. Бричка посіли ІІ місце; – Ю. Бородін і К. Філімонова отримали ІІ місце; – О. Пронін і Д. Буток дебютували другими у своїй віковій категорії та вибороли ІІІ місце; – Р. Чорний і В. Гудима теж дебютували і були нагороджені диплом за ІІ місце.

Вітаємо танцівників з вдалими виступами, а керівнику колективу О. Заборовській бажаємо не зупинятись на досягнутому і надалі продовжувати розкривати таланти в миколаївській молоді.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *