08.03.2019 07:30 1028

Во дворце культуры неизвестные из туалета вынесли сушилку для рук

Во дворце культуры неизвестные из туалета вынесли сушилку для рук Фото № 0 Во дворце культуры неизвестные из туалета вынесли сушилку для рук Фото № 1 Во дворце культуры неизвестные из туалета вынесли сушилку для рук Фото № 2

Из женского туалета Николаевского городского дворца культуры «Корабельный» украли сушилку для рук. Об этом в общедоступной группе Миколаївський міський палац культури «Корабельний» в Facebook сообщает заместитель директора ДК Максим Коровай:

"Чем больше я узнаю людей, тем больше люблю собак". Цю крилату фразу, афоризм, влучну думку приписують багатьом людям, відомим в історії, літературі, мистецтві, політиці... Але знаємо одне, що цей вислів, на жаль, надзвичайно став актуальним СЬОГОДНІ у цивілізованому світі ХХІ ст., але трохи перефразований: "Чем больше знаю я людей, тем больше я люблю животных". Цей вислів стосується тієї людини чи групи людей, які вчинили протиправну дію: викрали із жіночої вбиральні нашого палацу культуру сушилку для рук! Друзі, скажіть, це в ХХІ ст. відбувається, чи в часи палеоліту??? Схаменіться, просимо вас!!! Намагаєшся створити комфортні умови для людей, а виходить, що наші старання і гроша ламаного не варті!? Звісно, нехай цей побутовий прилад стане у нагоді "комусь". Та хотілося б, щоб і наші глядачі та відвідувачі теж відчували себе комфортно, перебуваючи на заходах у нашому ПК. Віримо у порядність і людяність кожного свідомого громадянина нашого району, міста та й всієї України!!!