Новости дня 29.05
04.04.2019 23:00 268

Валентин Гайдаржи: «Мы сделаем все, чтобы не допустить закрытия ни одного отделения «Укрпочты» в сельской местности»

На недопущении закрытия отделений «Укрпочты» в сельской местности отметил заместитель председателя облгосадминистрации Валентин Гайдаржи сегодня, 4 апреля, в ходе рабочего совещания с руководством Николаевской дирекции ПАО «Укрпочта».

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Причиною екстреного зібрання послугувало звернення жителів села Трудове Вознесенського району щодо подальшого функціонування місцевого відділення зв’язку.

«Президент України Петро Порошенко поставив перед нами чітку вимогу не допустити скорочення сільських відділень поштового зв’язку, будь-що захистити права людей. І ми її виконуємо. Це принципова позиція голови ОДА Олексія Савченка. Жителі сільської місцевості, особливо пенсіонери, які користуються послугами Укрпошти, й надалі отримуватимуть послуги за місцем проживання якісно і вчасно», - наголосив Валентин Гайдаржи.

Керівництво обласної «Укрпошти» підтвердило, що жодне поштове відділення в сільській місцевості не буде закрите.

У разі ж проведення оптимізації відділень у містах, це буде зроблено в ніякому разі не в збиток користувачам послуг, які й надалі отримуватимуть їх у повному обсязі.

Керівник «Укрпошти» також спростував наведену у зверненні інформацію щодо отримання пенсій і сплати послуг жителями Трудового у місті Вознесенськ.

Він повідомив, що пенсіонери з Трудового, які обслуговуються ВПЗ Щербанівське, отримують пенсію та сплачують за спожиті послуги за місцем проживання.