Новости дня 06.08
21.06.2019 22:55 916

В Вознесенске полицейские изъяли у двух местных жителей в большом объеме каннабис и более полутора тысяч кустов конопли

В Вознесенске полицейские изъяли у двух местных жителей в большом объеме  каннабис и более полутора тысяч кустов конопли Фото № 0 В Вознесенске полицейские изъяли у двух местных жителей в большом объеме  каннабис и более полутора тысяч кустов конопли Фото № 1 В Вознесенске полицейские изъяли у двух местных жителей в большом объеме  каннабис и более полутора тысяч кустов конопли Фото № 2 В Вознесенске полицейские изъяли у двух местных жителей в большом объеме  каннабис и более полутора тысяч кустов конопли Фото № 3 В Вознесенске полицейские изъяли у двух местных жителей в большом объеме  каннабис и более полутора тысяч кустов конопли Фото № 4

В ходе операции «Мак» полицейские, получив разрешение суда, провели санкционированные обыски в домовладениях крестьян.

В сообщении Отдела коммуникации полиции Николаевской области говорится:

На подвір’ї 39-річного чоловіка виявили 18 ретельно доглянутих нарковмісних рослин, а за його будинком, на присадибній ділянці, - понад 1500 кущів коноплі.

Зі слів господаря, небезпечні рослини він вирощував виключно для власного вживання.

А ще один 40-річний житель Вознесенщини зберігав у себе вдома у поліетиленових пакетах вже готовий до вживання канабіс. Вилучені наркотичні засоби направлені на експертизу.

Слідчим підрозділом Вознесенського відділу поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 310 КК України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» та ч. 1 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Санкція статей передбачає покарання від накладення штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Після проведення досліджень вирішуватиметься питання щодо притягнення зловмисників до кримінальної відповідальності.

Триває слідство.