В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку

23 октября 2019, 16:29 1076
В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 0 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 1 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 2 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 3 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 4 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 5 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 6 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 7 В Веселиновском районе торжественно открыли футбольную площадку Фото № 8

В Веселиновском районе состоялось торжественное открытие спортивной площадки.

В сообщении ФФНО говорится:

В селі Широколанівка Веселинівського району відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

З нагоди такого спортивного дійства біля Широколанівської загальноосвітньої школи зібралось чимало місцевих жителів, учнівської та юнацької спільноти.

Привітати жителів району завітали народний депутат України та голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, очільниця обласної ради Вікторія Москаленко, а також представники районного рівня влади - голова Веселинівської РДА та заступник голови Веселинівської районної ради.

Як зазначив у своєму виступіОлександр Пасічний, відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для села:

«Учні шкіл Веселинівського району беруть участь у різноманітних змаганнях обласного рівня, в тому числі і чемпіонаті Миколаївської області з футболу, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку. Бажаю вам приділяти якомога більше часу для занять спортом, адже він робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. Дякую усім, хто долучився до облаштування цього спортивного майданчика».

Юним футболістам гості подарували м’ячі та інший футбольний інвентар. Також вихованці Веселинівської ДЮСШ отримали від обласної Федерації футболу комплекти нової футбольної форми.

Після святкової програми право першими зіграти на новому спортивному майданчику дісталось вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи та ветеранам району.

Варто зазначити, що до складу команди ветеранів увійшли народний депутат та голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний і керівник районної федерації футболу Віктор Федюк.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *