Новости дня 05.07
07.06.2019 16:07 402

В Центральном районе провели рейдовое обследование по выявлению лиц, занимающихся вовлечением детей к попрошайничеству

Специалисты службы по делам детей администрации Центрального района совместно с представителями Николаевского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи и Ювенальной превенции Центрального ОП ГУНП провели рейдовое обследование территории вблизи церковных храмов по улице Садовая, Лягина и Фалеевская по выявлению лиц, занимающихся вовлечением детей к попрошайничеству.

В сообщении Администрации Центрального района говорится:

В результаті спільного рейдового обстеження виявлено жінку ромської національності, яка знаходячись на території храму з власними 2-ма дітьми та займалася жебракування.

Під час спілкування із жінкою було встановлено, що вона - мешканка Заводського району.

Відзначимо: жінка одразу ж зізналася, що разом із дітьми прийшла до храму жебракувати. З громадянкою проведено роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості подібної соціальної поведінки.

Ще одна громадянка, яка зізналася, що приїхала із Одеси, була виявлена на території одного із храмів міста. За її словами, вона приїхала до Миколаєва з метою просити фінансову допомогу у відвідувачів храму на лікування дитини. Під час розмови, вона зізналася, що має відкриту форму туберкульозу.

Фахівець Миколаївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проінформувала жінку про необхідність систематичної медичної допомоги.

Відзначимо, що згідно Закону України «Про місцеві державні адміністрації» спеціалісти служби у справах дітей не мають повноважень щодо прийняття мір для примусової госпіталізації та лікування.