Новости дня 07.11

В полиции охраны Николаева женщин обучали основам самозащиты

17 октября 2019, 16:50 716
В полиции охраны Николаева женщин обучали основам самозащиты Фото № 0 В полиции охраны Николаева женщин обучали основам самозащиты Фото № 1 В полиции охраны Николаева женщин обучали основам самозащиты Фото № 2 В полиции охраны Николаева женщин обучали основам самозащиты Фото № 3 В полиции охраны Николаева женщин обучали основам самозащиты Фото № 4

«Ultima Ratio» - курс личной безопасности для женщин – провели сотрудники Управления полиции охраны в Николаевской области совместно с инструкторами центра тактико-специальной подготовки «БУЛАТ».

В сообщении Управления полиции охраны в Николаевской области говорится:

На жаль, проблема насильства, будь то в сім'ї або повсякденному житті, існує не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. З 2010 року в Україні стартував проект «Zero Tolerance», ініціатором якого став майстер бойових мистецтв з Іспанії Оскар Аранго.

Даний курс розрахований на жінок і дітей, зокрема на тих, хто постраждав від насильства.

Дана система самооборони розроблена на раціональному застосуванні сили і можливості використовувати прості та природні техніки, включаючи психологічну підготовку.

Враховуючи накопичений досвід своєї діяльності, керівництво Управління поліції охорони в Миколаївській області з центром тактико - спеціальної підготовки «БУЛАТ» прийняли рішення про спільне проведення семінарів по самообороні для жінок.

Це рішення вже третій рік поспіль успішно реалізується організаторами. Понад тридцять дівчат і жінок вирішили відвідати даний семінар і отримати певні знання з особистої безпеки.

Впродовж дня «слабку стать» навчали правильно аналізувати навколишнє оточення, способам уникати конфліктів, основам самозахисту, звільненню від захватів, використанню для самозахисту підручних засобів, а також наданню першої долікарської допомоги.

Після завершення заходу, організатори побажали учасницям семінару всього хорошого, удачі й безпечного життя, а на свою адресу почули багато слів подяки за корисну інформацію.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *