05.07.2019 20:24 4022

В первый же день на новых автобусах «Укртрансбезопасность» зафиксировала два нарушения

Сотрудники «Укртрансбезопасности» проверили новые автобусы, которые сегодня начали курсировать по городу Николаеву, однако оказалось, что отсутствуют все необходимые документы.

В сообщении «Укртрансбезопасности» в Николаевской области говорится:

Сьогодні, 05.07.2019 року, у нашому місті відбулася довгоочікувана всіма мешканцями міста подія - нарешті Миколаєвом поїхали новенькі автобуси КП «Миколаївпастранс». Перша рейдова перевірка співробітників Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області автобусів зазначеного підприємства показала наступне : деякі документи у нового перевізника дійсно в порядку - свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, тимчасові реєстраційні талони, протоколи проходження технічного огляду, страхові поліси і це є позитивним фактом. Але, на жаль, відсутні інші документи, передбачені чинним законодавством - схема руху, розклад руху, які є обов‘язковими для всіх перевізників, що обслуговують автобусні (міські в даному випадку) маршрути загального користування.

Як і викликає питання законності курсування без проходження передбаченого законодавством України обов‘язкового конкурсу на перевезення пасажирів за певними маршрутами. Такі кроки дають прецендент і для інших учасників ринку пасажирських перевезень вийти на будь-який маршрут, не маючи на те законних підстав.

Закон - єдиний для всіх, і порушення недопустимі для будь-кого, тому сподіваємось що керівництво КП «Миколаївпастранс» буде здійснювати діяльність підприємства тільки в рамках діючого законодавства!

Також в подальшому буде встановлено відповідність поданих даних щодо матеріально-технічної бази та кваліфікації автомобільного персоналу перевізника для отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів автобусами, що передбачено автомобільним законодавством для всіх підприємств-перевізників.

Мешканці нашого міста заслуговують на якісне, сучасне, комфортне, законне у всіх відношеннях та безпечне обслуговування в сфері пасажирських перевезень!