26.08.2019 20:38 1188

В Первомайске мужчина отдал мошеннику почти 12 тысяч гривен за трудоустройство за рубежом

В Первомайске мужчина отдал мошеннику почти 12 тысяч гривен за трудоустройство за рубежом Фото № 0

В полицию обратился 46-летний местный житель с сообщением о том, что стал жертвой мошеннических действий. Полицейские начали уголовное производство по ч. 1 ст. 190 УК Украины, устанавливается личность злоумышленника.

В сообщении Первомайского отдела полиции Николаевской области говорится:

Заявник розповів правоохоронцям, що, маючи намір поїхати за кордон на заробітки, він на початку серпня на одному із інтернет-сайтів знайшов оголошення про надання послуг щодо працевлаштування у Данію, яке його зацікавило.

Зателефонувавши за вказаним в об’яві номером телефону та домовившись із незнайомцем про оформлення необхідних документів, чоловік перерахував 12 тисяч гривень на вказаний шахраєм рахунок, після чого його мобільний був вже поза зоною досяжності.

Зрозумівши що його ошукали, потерпілий звернувся до поліції по допомогу.

Слідчі проводять розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкцією якої передбачено покарання від накладення штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Наразі слідчі дії тривають.

Шановні громадяни!

Правоохоронці застерігають: будьте обережними під час спілкування із телефонними незнайомцями, не поспішайте віддавати їм свої гроші. Намагайтесь якомога більше дізнатись інформації про подібні «агентства» працевлаштування, дізнатись відгуки громадян, які користувались їхніми послугами. Будьте уважними та обачливими. При виникненні схожих ситуацій, негайно телефонуйте до поліції.