Новости дня 01.04
28.02.2020 12:25 301

В Первомайске депутат напал на активиста на сессии горсовета

На сессии Первомайского городского совета в четверг, 27 февраля, депутат Евгений Дырдин выбил телефон из рук снимавшего происходящее на заседании активиста Дениса Абубакирова.

Об этом сообщил сам активист на своей страничке в «Фейсбук».

По его словам, он пришел на заседание сессии Мервомайского горсовета чтобы потребовать вернуть в собственность общины гозораспределительные системы и сети, которые ранее были переданы «облгазу» таким же решением сессии. Такая инициатива направлена на то, чтобы избежать оплаты за транспортировку газа.

«Сьогодні відвідав чергову сесію нашої міської ради. Як і очикував - депутати "груддю" встали на захист "обл.газу" і мій проект рішення про повернення під наш повний контроль наших газових труб і ГРП - бідні навіть не розглядали. Депутат Дирдін настільки розлютився, що вирішив скоїти на мене напад прямо в залі засідань аби перешкодити відеофіксації. Мій виступ і відео нападу додаються. Найбільш активним в захисті газовиків виявився свободівець Медведчук, який забоявся, що якщо ми офіційно проведем інвентаризацію труб і ГРП - газовики не укладуть з нами угод на постачання газу. Але нешановні депутати - на чиєму ви боці? Я пропоную позицію сили, але можете дослухатися до позиції слабкості, запропонованої Медведчуком... Осторонь залишились і інші громадські організації, нажаль...», - написал активист, приложив соответствующее видео.

 
Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com

Источник: novosti-n.org