В Очаковском районе прошел детский турнир по мини-футболу

27 октября 2019, 10:46 567
В Очаковском районе прошел детский турнир по мини-футболу Фото № 0 В Очаковском районе прошел детский турнир по мини-футболу Фото № 1 В Очаковском районе прошел детский турнир по мини-футболу Фото № 2 В Очаковском районе прошел детский турнир по мини-футболу Фото № 3

В селе Черноморка Очаковского района в прошел турнир по мини-футболу среди детей 2009-2011 года рождения. Праздник приурочили к 111-й годовщине футбола Николаевской области.

В сообщении ФФНО говорится:

Участь в турнірі приймали 4 команди: учні загальноосвітньої школи с. Чорноморка, учні загальноосвітньої школи с. Рівне, а також дві команди зКЗ «Очаківська санаторна ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів» Миколаївської обласної ради (дівчата та юнаки).

Привітати учасників турніру приїхали народний депутат та голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, його заступник Олександр Степанов, почесний спонсор турніру Віталій Чупакін, керівник Очаківської районної федерації футболу Микола Магу і керівництво громади.

Змагання проходили за коловою системою.

Гра юних спортсменів була захоплюючою, бо усі бажали завоювати кубок переможця і моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт.Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцю та призерам, не забули і про кращих гравців.

Перемогу отримали вихованці школи села Рівне, друге місце команда села Чорноморка.

Варто зазначити, що команди отримали однокову кількість очків, але переможця було визначено по різниці забитих голів.

Бронзові медалі отримала команда дівчат з ЦЗ «Очаківської школи інтернату» і останнє місце в турнірі посіла команда хлопців з КЗ «Очаківської школи інтернату».

Команди отримали по кубку, а кращі гравці були нагороджені футбольними м’ячами.

Також організаторами заходу було прийнято рішення про вручення дипломів голові Чорноморської ОТГ Андрія Дмитренка та директора Рівенськоїшколи Ганну Гурову.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *