10.09.2019 07:30 810

В Новобугском районе торжественно открыли построенную амбулаторию общей практики семейной медицины

В Новобугском районе торжественно открыли построенную амбулаторию общей практики семейной медицины Фото № 0

В Новобугском районе торжественно была открыта амбулатория общей практики медицинской помощи.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

У Вільнозапорізькій ОТГ урочисто відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це інформують у Новобузькій районній державній адміністрації.

Участь у відкритті взяли керівники району та громади, медичний персонал районного центру первинної медико-санітарної допомоги, а також жителі села.

Будівництво амбулаторії здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на загальну суму понад 8 млн грн.

З обласного бюджету також виділено 400 тис. грн на будівництво під’їзної дороги до самого приміщення амбулаторії.

Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Вільне Запоріжжя, Показне, Новоюріївка, Максимівка, Білоцерківка, Новохристофорівка, Лоцкіно, Пархомівка , а це близько 2700 громадян.

В закладі встановлено сучасне обладнання для лікування й діагностики різних захворювань на суму 110 тис. грн. за державні кошти.

Придбано та встановлено телемедичне обладнання на суму 110 тис. грн, з них - 11 тис. грн – співфінансування Вільнозапорізької ОТГ.

Окрім того, в рамках реалізації державної програми «Сільська медицина для людей» подаровано службовий автомобіль для невідкладної допомоги.

«Ми бачимо, що реформа приносить перші позитивні результати, і це не лише для пацієнта, а й для лікаря. Новозбудована амбулаторія – це здоров’я і комфорт для жителів сіл, а для медичного персоналу це робочі місця та заробітна плата», - відмітив голова Вільнозапорізької ОТГ Олександр Латій.

Завідуючий новозбудованою Вільнозапорізькою амбулаторією Микола Меншій у своєму слові наголосив, що відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я жителів громади, а Наталія Завальнюк зазначила, що головними завданнями для влади має бути соціальний захист населення та доступна якісна медицина.