Новости дня 18.02
01.08.2019 08:00 1076

В Николаевской области три семьи участников АТО получили собственное жилье

В Николаевской области три семьи участников АТО получили собственное жилье Фото № 0 В Николаевской области три семьи участников АТО получили собственное жилье Фото № 1 В Николаевской области три семьи участников АТО получили собственное жилье Фото № 2

В Николаевской облгосадминистрации согласовали приобретение жилья для трех семей участников АТО. Об этом стало известно в ходе заседания комиссии по вопросам обеспечения жильем граждан, нуждающихся в улучшении жилищных условий и находящихся на квартирном учете.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

В Миколаївській облдержадміністрації узгодили придбання житла для трьох родин учасників АТО. Про це стало відомо у середу, 31 липня, в ході засідання комісії з питань забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Олександра Трайтлі. В ході засідання було вирішено придбати житло для родин учасників АТО з Баштанського, Кривоозерського районів та міста Очаків.

Загальна вартість житла майже 714 тис грн (на умовах співфінансування з місцевих бюджетів).

Нагадаємо, що в Миколаївській області розроблена та діє унікальна соціальна програма «Турбота», яка і надає можливості робити вагомі внески на підтримку наших захисників.

Зокрема, тільки минулого 2018 року за програмою «Турбота» за кошти обласного бюджету житлом забезпечено 33 сім’ї учасників АТО (на умовах співфінансування з місцевих бюджетів) на суму більше 15,8 млн грн.

Материалы по теме