04.08.2019 12:59 956

В Николаевской области с должников взыскали более 300 тысяч алиментов

В Николаевской области с должников взыскали более 300 тысяч алиментов Фото № 0

В течение недели государственные исполнители Николаевской области взыскали более 300 000 алиментов. Об этом сообщил начальник Главного территориального управления юстиции в Николаевской области Роман Возняк.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

«Аліменти, це кошти, які належать дитині! Якщо батьки «забувають» про свої обов’язки, держвиконавці роблять все можливе, щоб відновити права дитини на належне матеріальне утримання», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Крім цього, посадовець нагадав, що наразі для боржників з аліментів можлива й кримінальна відповідальність.

Якщо людина, ухиляється від сплати аліментів, то у такому випадку буде зобов’язана піти на суспільні роботи і зароблені кошти віддати дитині.

Якщо ж боржник відмовляється займатися суспільними роботами, для нього наступає кримінальна відповідальність.

Такому порушнику передбачено адміністративний арешт строком на 5-7 дів, а в разі злісного ухилення особи від відбування суспільно-корисних робіт, передбачається позбавлення волі строком до 2 років.

Нагадаємо, що протягом І півріччя державна виконавча служба Миколаївської області стягнула понад 80 мільйонів гривень аліментів на користь більш ніж 8,5 тисячі дітей, з початку ж дії законів #ЧужихДітейНеБуває в регіоні стягнули вже майже 200 мільйонів гривень.