Новости дня 05.07
29.03.2019 22:20 567

В Николаевской области прошел первый форум пчеловодов «Медо&гонка»

В рамках Украинского проекта бизнес-развития плодоовощеводства, бенефициаром которого является Николаевская областная государственная администрация, при содействии департамента агропромышленного развития облгосадминистрации, благотворительным фондом «Ласка» прошел первый на территории нашей области Форум «Медо&гонка».

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

В роботі Форуму прийняв участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, а модератором заходу був Олег Юхновський– Голова комітету підприємців АПК при торгово-промисловій палаті України. З привітальним словом до учасників Форуму звернулася Олена Піскун– директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Олена Піскун зупинилася на деяких аспектах співпраці органів виконавчої влади із бджолярами і закликала присутніх до більш тісної взаємодії з метою зниження можливих ризиків під час виробництва медової продукції.

Поряд із державними програмами з підтримки бджільництва, які озвучив Віктор Шеремета, обговорювалися питання сучасного стану та перспектив розвитку бджільництва в Україні з точки зору саме Миколаївського бджоляра, стан і тенденції на світовому ринку меду, що ще необхідно здійснити щоб вирішити проблеми бджолярів на законодавчому рівні, відбулася презентація WEB Програми «Гранд-Експерт», яка надає змогу бджолярам відслідковувати примінення сільгосптоваровиробниками агрохімікатів.

Під час проведення Форуму, спікерам було поставлено безліч запитань. Учасники Форуму погодилися, що для подальшого розвитку бджільництва поряд із проблемами збереження бджолосімей від отруєння агрохімікатами, державною допомогою є необхідність врегулювання деяких питань і на законодавчому рівні.