26.03.2019 07:30 423

В Николаевской области продолжается весенняя посевная кампания

На сегодняшний день аграрии Николаевской области засеяли ранними зерновыми и зернобобовыми культурами почти 80 тысяч га, что составляет 80% к прогнозу. В частности ярового ячменя посеяно на площади 64 тыс га (92%), яровой пшеницы - 1,3 тыс га (51%), гороха - 14 тыс га (55%) и овса - 0,6 тыс га (32%).

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

В п’яти районах області, а саме в Вітовському, Врадіївському, Єланецькому, Очаківському та Снігурівському, повністю виконано прогноз по посіву ранньої зернової групи та наближаються до цієї відмітки в Баштанському та Новобузькому районах, де посіяно 96-99 % відповідно.

«На посівах ярового ячменю в першій половині другої декади березня було відмічено проростання зерна, а в останній день декади з’явилися поодинокі сходи, що майже на 2 декади раніше звичайних строків. У гороху на засіяних площах в східних та південно-західних районах також відмічено проростання насіння», - зазначають у департаменті агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації.

Поряд з цим на полях завершується робота по підживленню озимих сільськогосподарських культур та ведеться робота по закриттю вологи в грунті.