Новости дня 06.06
07.10.2019 12:56 770

В Николаевской области правоохранители обнаружили запрещенные орудия для лова водных биоресурсов и браконьера с уловом

Полицейские по противодействию незаконному вылову водных биоресурсов на водных объектах совместно с представителями Государственной экологической инспекции проводили профилактические мероприятия на реках Южный Буг и Березань.

В сообщении Отдела коммуникации полиции Николаевской области говорится:

Біля м. Нова Одеса було виявлено сім раколовок та сітку довжиною близько 50 м. Наразі встановлюється власник заборонених знарядь, після чого вирішуватиметься питання щодо притягнення його до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Під час рейду в Миколаївському районі по р. Березань поліцейські спільно з Миколаївським рибоохоронним патрулем виявили чоловіка, який здійснював заборонений вилов риби за допомогою незаконного знаряддя.

Відносно правопорушника складений адміністративний протокол за чч. 3 та 4 ст. 85 КУпАП, вилучено сітки та рибу карась і щуку. Загальна сума збитку склала понад дві тисячі гривень. Адміністративний матеріал направлений до суду для прийняття законного рішення.

Правоохоронці закликають громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення правил рибальства або порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, просимо повідомляти до найближчого відділу поліції або телефонувати 102.