Новости дня 06.07
09.10.2019 09:21 779

В Николаевской области из-за неосторожного обращения с газовыми приборами серьезно пострадала женщина

В Николаевской области из-за неосторожного обращения с газовыми приборами серьезно пострадала женщина Фото № 0

С наступлением холодов граждане пытаются обогреться электро- и газовыми приборами. Однако неосторожное обращение с ними ведет к печальным последствиям.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

До Служби порятунку надійшло повідомлення, від чергового фельдшера, що до Новобузької Центральної лікарні доставлена жінка, з опіками кінцівок ІІ-го ступеню 30% тіла.

Ймовірно через необережне поводження з газовими приладами, в літній кухні відбувся хлопок газоповітряної суміші, що призвело до травмування жінки та руйнування перекриття будівлі.

Обставини події з’ясовуються фахівцями відповідних служб.

 

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області нагадує основні правила безпечної поведінки, дотримуючись яких можна уникнути трагедії:

Використовуйте тільки справне обладнання. Тріщини в пічній кладці, засмічений димар та інші «дрібниці» здатні призвести до непоправних наслідків.

Подбайте про гарну вентиляцію. Це стосується і квартир, і житлових будинків, і гаражів, в яких частіше всього не передбачена вентиляція.

 

Автолюбителям слід пам’ятати, що неможна проводити роботи в гаражі при працюючому двигуні.

 

Бережіть себе, своє здоров'я та життя! У разі появи у вас симптомів, схожих на отруєння чадним газом негайно зверніться до лікарів за допомогою. У разі потреби телефонуйте до Служби порятунку “101”!