23.10.2019 21:40 828

В Николаевской области хотят создать областной Совет спортивных тренеров

В Николаевской области хотят создать областной Совет спортивных тренеров Фото № 0

В Николаевской области планируется создание Совета спортивных тренеров, которая будет определять приоритеты распределения средств на нужды спортивных школ и спортсменов, а также подавать свои рекомендации.

В сообщении Пресс-службы Николаевской ОГА говорится:

Про це стало відомо у ході зустрічі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка з керівниками спортивних закладів, спортсменами та тренерами у середу, 23 жовтня.

«Для мене, як для голови облдержадміністрації, дуже важливо знати проблемні питання кожного напрямку роботи. Вважаю, що ніхто не зможе розповісти про проблематику краще, ніж люди, які безпосередньо працюють в тій чи іншій сфері. Тому я ініціюю зустрічі зі спільнотою саме за профільними напрямками», - зазначає Олександр Стаднік.

Голова ОДА відзначив, що наразі у спортивній галузі виокремлюються дві центральні проблеми, які є загальними для всіх - фінансування та приміщення для тренувань.

«Сьогодні триває формування бюджету області на наступний рік, докладаємо всіх зусиль, щоб кожна галузь отримала гідне фінансування. Щодо приміщень, наразі в області розпочате будівництво/реконструкція кількох спортивних об’єктів, яке, на жаль, заморожене з тих чи інших причин. Більшість таких об’єктів розташовані в обласному центрі. Вважаю за доцільне побудувати один великий спорткомплекс, який би об’єднав всі види спорту. Питання буде обговорюватись. Працюємо також над вирішенням проблеми забезпечення діяльності наших спортивних закладів, таких як палацу спорту «Трудові резерви», палацу спорту «Зоря», водно-спортивної бази «Спартак», спортивного містечка фехтування», - відзначив очільник області.