В Николаевской области более 83 тысяч учащихся охвачены горячим питанием в школах

27 октября 2019, 19:25 446
В Николаевской области более 83 тысяч учащихся охвачены горячим питанием в школах Фото № 0

В учреждениях общего среднего образования Николаевской области охвачены горячим питанием 83 тысяч 273 ученика.

В сообщении Департамента образования и науки Николаевской областной государственной администрации говорится:

При цьому відзначено, що у 2019 році органами місцевого самоврядування територіальних одиниць області забезпечено безкоштовне гаряче харчування 45 тисяч 144 учнів 1-4 класів.

А в межах реалізації заходів Року освіти в Миколаївській області за кошти місцевих бюджетів організовано харчування 2999 дітей з сімей учасників бойових дій.

Крім того, на 100% охоплена харчуванням за бюджетні кошти категорія дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з особливими освітніми потребами.

Згідно зі ст. 56 Закону України «Про освіту» органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади забезпечено безкоштовне харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (1 401 учень), дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах (452 учні), та учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" (5 396 учнів). Ця категорія дітей 100% охоплена харчуванням за бюджетні кошти.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *