18.09.2019 07:30 698

В Николаеве впервые проведут Спортивно-музыкальный фестиваль, посвященный Международному дню пожилых людей и Дню ветерана

В Николаеве впервые проведут Спортивно-музыкальный фестиваль, посвященный Международному дню пожилых людей и Дню ветерана Фото № 0

Впервые к Международному дню пожилых людей и Дня ветерана в Николаеве состоится Спортивно-музыкальный фестиваль с участием людей почтенного возраста.

В сообщении Городского территориального центра социального обслуживания Департамента труда и социального защиты населения Николаевского городского совета говорится:

Змагання проводяться з метою адаптації старшого покоління до умов сучасного життя, підтримки фізичної форми та збереження активної життєвої позиції.

25 вересня о 13.00 на сучасному спортивному майданчику Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки за адресою вул. Потьомкінська, 147 відбудеться спартакіада «Спорт кличе всіх друзів».

26 та 27 вересня 2019 року об 11.00 спортивні змагання пройдуть на базі міського територіального центру Інгульського району за адресою вул. 12 Поздовжня, 50-А. До участі залучаються особи похилого віку та особи з інвалідністю старше 18 років, з таких спортивних змагань: дартс, теніс, шахи, шашки. Команди ветеранів міста готові до старту!!!

1 жовтня 2019 року о 13.00 у приміщенні міського Палацу творчості учнів за адресою вул. Адміральська, 31 відбудеться святковий концерт за участі кращих самодіяльних колективів та артистів, що є слухачами «Університету третього віку» міського територіального центру.

Запрошуємо мешканців міста до Палацу творчості учнів на святковий захід – нагородження переможців міської спартакіади та чудову концертну програму.

Будемо раді бачити вас на всіх наших святкових заходах!