29.05.2019 08:00 863

В Николаеве в День защиты детей пройдет семейный велофестиваль «МиКолесо»

Студенты Украинской академии лидерства приглашают всех желающих провести время со своей семьей на семейном велофестивали "МиКолесо", который пройдет уже третий год подряд.

В сообщении организаторов мероприятия говорится:

1 червня 2019 року в Міжнародний День Захисту Дітей студенти Української академії лідерства проведуть масштабний міський велофестиваль для всіх миколаївців та гостей міста! Мета івенту - популяризувати здоровий спосіб життя та розвивати велорух у місті Миколаїв. Запланована кількість учасників - 2 000 осіб. Захід складається з двох частин: велозаїзду та фестивалю.

 

Велозаїзд. Збір велосипедистів 15.30 на Соборній площі, фініш - “8 ПРИЧАЛ” (Варварівський узвіз, 5а). Дистанція складає 12 км. Дитячий заїзд “На колесах” стартуватиме о 18.40 на локації “8 ПРИЧАЛ” та складатиме близько 1 км. Організатори запрошують до участі дітей віком 5-12 років на самокатах, велосипедах, роликах, скейтах.

 

Фестивальна частина заходу на локації “8 ПРИЧАЛ”: 16:00 - початок роботи локацій для дітей та дорослих: спортивні та командні ігри (волейбол, мега твістер, перегони в мішках, квести, естафета “хрестики-нолики”), спільне створення картини “МиКолесо”, б’юті-воркшоп по плетінню волосся, виготовлення декорацій та іграшок з надувних кульок, зона малювання, аквагрим та тир для дітей, арт-медитація для дорослих, вечірня йога.

 

Також організатори запрошують всіх гостей фестивалю спробувати себе у запальній зумбі та долучитися до флешмобу.

 

На фестивалі працюватимуть фуд-корти, де всі охочі зможуть придбати собі їжу та напої. Студенти академії також запрошують скуштувати лимонад власного виробництва.

 

Концертну програму представлять гурти “ЖИЗА Band”, “Three thousand attempts”, “Heart beat”. Спеціальний гість - гурт “MORE NEBA” (Київ). Також гостей чекають щогодинні розіграші призів, а головним подарунком стане велосипед.

 

 

Гості почують вітальні слова від начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської влади Рябенка Олександра, в. о. начальника управління молоді і спорту Миколаївської ОДА Гінкула Віктора Миколайовича, начальника Заводської районної адміністрації Дмитрук Віктора Мироновича.

Велофестиваль відбуватиметься за підтримки Миколаївської ОДА та Миколаївської міської ради.

 

Організатори стверджують, що це буде найбільша подія на півдні України, яка присвячена велоруху..

 

Довідково:

Українська академія лідерства – це 10-місячна неформальна освітня програма розвитку для випускників шкіл та молоді віком від 16 до 20 років. Академія допомагає молодим людям зрозуміти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. Академія існує в Миколаєві з 2016 року та робить значний вплив на розвиток міста через такі проекти як велофестиваль “Миколесо”, “Школа громадської активності”, “Слідами Святого Миколая”.