14.09.2019 06:30 678

В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав

В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 0 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 1 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 2 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 3 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 4 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 5 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 6 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 7 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 8 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 9 В Николаеве прошел правовой фест и путешествие страной прав Фото № 10

Реализовать свои права можно не нарушая прав других - это стало ключевым тезисом правообразовательных мероприятий организованных командой Николаевской юстиции совместно с работниками полиции и системы бесплатной правовой помощи.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управлении юстиции в Николаевской области говорится:

За словами начальника обласного управління юстиції Романа Возняка, ці заходи в Миколаєві розпочинають Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

«Вже наступного тижня стартує Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. В Миколаєві розпочинаємо трохи раніше, маємо особливий привід – 230-ий ювілей міста. День народження - це чудова нагода для змін та розвитку, а коли ювілей у цілого міста, то це можливість розпочати новий етап життя для всієї громади - наприклад, зробити наше місто зоною вільною від булінгу!», - відзначив очільник регіонального управління юстиції.

Так, учні Миколаївської школи №26 взяли участь у фестивалі «Знаю! Дію! Захищаю!», а ось маленькі відвідувачі Дитячого містечка «Казка» вирушили у «Мандрівка країною прав». Для дітей підготували чимало цікавого, в ігровій формі підлітки визначали права людини, поняття та ознаки булінгу, а найменші взяли участь в майстер-класах та конкурсі малюнків.

Звісно, захоплення малечі викликала можливість заглянути до автівки патрульної поліції та приміряти справжнє спорядження поліцейського.

Зауважимо, що вже з понеділка стартує Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, в рамках якого в навчальних закладах регіону відбудеться низка правоосвітніх заходів як зі школярами, так і з їхніми батьками та педагогами.