Новости дня 06.08
17.10.2019 21:16 810

В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник

В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 0 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 1 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 2 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 3 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 4 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 5 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 6 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 7 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 8 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 9 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 10 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 11 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 12 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 13 В Николаеве пройдет масштабный спортивный праздник Фото № 14

3 ноября в Николаеве состоится международный спортивный полумарафон. Его главная дистанция длиной 21 км будет проложена по центральным улицам города.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Мер Олександр Сєнкевич провів робочу зустріч з організаторами заходу - представниками компанії "New Run".

Разом з начальником управління фізичної культури і спорту міської ради Олегом Машкіним, його заступником Наталією Манзюк, головою федерації легкої атлетики України в Миколаївській області Анатолієм Бугайовим, управлінням транспорту та поліцією говорили про те, як мінімізувати для містян незручності через часткове перекриття руху.

Участь у обговоренні також взяли перший заступник міського голови Володимир Криленко та віцемер Юрій Андрієнко.

Олександр Сєнкевич пообіцяв надати необхідну підтримку в проведенні заходу та закликав городян з розумінням поставитися до тимчасового обмеження проїзду.

- Це справжнє свято здоров'я, яке об’єднує у місті тисячі спортсменів із різних куточків світу. Запрошуємо городян приєднатися до масштабного спортивного заходу, а також підтримати учасників. Зі свого боку зробимо усе можливе, аби зменшити напругу через тимчасове обмеження руху на проспекті Центральному та інших вулицях, - зазначив мер. - Захід відбудеться у неділю. Про час та місце перекриття буде повідомлено додатково. Будь ласка, сплануйте пересування містом у цей день заздалегідь.

Під час зустрічі організатори повідомили, що орієнтовно час найдовшої дистанції напівмарафону не перевищуватиме три години, та триватиме з 10-ї ранку до 13-ї години дня.

Організаційну роботу щодо зміни руху маршрутів громадського транспорту та схему об'їзду розробило управління транспорту спільно з представниками поліції.

Найближчим часом проєкт рішення винесуть на виконком міської ради. Як і минулого року, учасники долатимуть дистанції в 21 км, 10 км, 3 км, для дітей - 1000 м та 300 м.

Особливу увагу цьогоріч приділяють саме дитячим забігам, адже як зазначають представники "New Run", більшість зареєстрованих - юного віку. - Задля безпеки дітей розподілять окремими групами, старти будуть послідовними. Очікується, що забіг буде дійсно масштабним, понад 2 тисячі учасників - розповів представник організації "New Run" Максим Кривенко.

Участь у заході є безкоштовною для учасників бойових дій, людей вікової категорії 60+, людей з інвалідністю чи особливими потребами, дітей на дистанції 100 м та 500 м, учасників на дистанції 1 км.

Перед забігом усім учасникам вручають стартовий пакет, який включає в себе одноразовий чіп, нагрудний номер, подарунок від спонсора, фірмовий рюкзак, воду.

Зміст пакету може змінюватися залежно від дистанції, яку обрав учасник.\

Всі фінішери отримають кубок, диплом та цінний приз. А для маленьких учасників підготували особливий подарунок - книгу з доповненою реальністю "Кіт в чоботях". Ілюстрації у виданні "оживають" на очах за допомогою спеціальних додатків на смартфоні.

Таким чином, читання перетворюється в інтерактивну гру, яка цікава не тільки дітям, а й дорослим.

Програма напівмарафону також передбачає культурно-розважальну частину. Працюватиме марафонське містечко, фудкорт, музичні номери тощо.