07.02.2019 10:39 1819

В Николаеве пограничники и налоговики обнаружили факты нанесения убытков государству на миллионы гривен

Пограничники совместно с налоговиками продолжают активные меры по противодействию нарушениям, которые наносят ущерб государству.

В сообщении Госпогранслужбы Украины говорится:

Оперативні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками податкової міліції ГУ Державної фіскальної служби України в Миколаївській області, під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури, виявили факт завдання суттєвих збитків держави.

Правоохоронці встановили, що в м. Миколаїв діяв склад, на якому накопичувались, зберігались та в подальшому розповсюджувались товари промислового і побутового вжитку з порушенням чинного законодавства, з ухиленням від податків. 4 лютого року прикордонники та податківці, із залученням спецпідрозділу «ДОЗОР» Держприкордонслужби, в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 статті 212 ККУ, провели санкціоновані обшуки.

Результатом проведення операції стало виявлення спільною групою на складі біля 6 тисяч найменувань різних товарів промислового та побутового вжитку на суму більше 20 мільйонів гривень, а також загалом більше одного мільйона гривень готівкою, «чорної» бухгалтерії, печаток тощо. На даний час товар, готівка та речові докази вилучені, продовжуються слідчі дії.

Смотрите видео на канале Державна прикордонна служба України в YouTube