Новости дня 05.06
19.09.2019 20:12 808

В Николаеве от водоснабжения отключили почти 350 должников

В Николаеве от водоснабжения отключили почти 350 должников Фото № 0 В Николаеве от водоснабжения отключили почти 350 должников Фото № 1 В Николаеве от водоснабжения отключили почти 350 должников Фото № 2

В Николаеве прошел состоялся очередной рейд по отключению абонентов-должников от водоснабжения.

В сообщении ГКП «Николаевводоканал» говорится:

Ввідбувся черговий рейд по відключенню абонентів, які мають заборгованість перед МКП «Миколаївводоканал».

Ми вдячні всім споживачам, хто сумлінно та вчасно сплачує за послуги водопостачання та водовідведення. Тим абонентам, які отримали попередження про відключення та не з’явився до абонентського відділу підприємства в місячний термін з моменту отримання попередження – послугу водопостачання буде припинено.

Станом на 18 вересня відключено 344 абонента, сплатили заборгованість – 27 абонентів, з’явились до абонентського відділу та уклали договори реструктуризації – 96.

Окремо зазначимо, що після відключення, боржник окрім свого боргу повинен сплати витрати на відключення та повторне підключення водопостачання. Відключення тривають. В разі коли в абонента немає запірної арматури чи колодязя виконується механічне відключення шляхом вирізання частини труби. Сьогодні бригади водопровідної мережі виконали відключення трьох боржників, які не мають колодязів біля своїх домоволодінь.

Для припинення послуги водопостачання була задіяна техніка підприємства, виконано розриття ґрунту та вирізання частини труби.

Зауважимо, що самостійно абоненти не зможуть приєднатись до водопровідних мереж МКП «Миколаївводоканал». Лише після сплати боргу, витрат на відключення та підключення послугу буде відновлено.

Ми вкотре звертаємось до споживачів з закликом до діалогу. Несвоєчасна оплата створює загрози для сталої роботи підприємства. Будь ласка, будьте відповідальними!