09.09.2019 12:47 1021

В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа

В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 0 В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 1 В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 2 В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 3 В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 4 В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 5 В Николаеве объявили тендер на приобретение современного медицинского прибора - ангиографа Фото № 6

Во время сегодняшнего аппаратного совещания в мэрии начальник управления здравоохранения Ирина Шамрай сообщила, что в Николаеве уже объявлен тендер на ожидаемую стоимость с целью закупки современного медицинского аппарата ангиографа.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Цей прилад, зокрема, дозволить надавати допомогу хворим з інфарктом міокарда.

- 19 серпня 2019 року оголошено тендер, оскільки ми з державного бюджету отримали субвенцію в розмірі 5 млн 700 тис. грн. Якщо процедура пройде без оскаржень, в листопаді будемо готові укладати договір на придбання агіографічного обладнання. Крім того, поточного року необхідно буде виготовити проектну документацію у зв’язку з високими вимогами до приміщення, в якому встановлюється прилад. Приміщення є в наявності, три фахівці готові працювати, - розповіла Ірина Шамрай. 

Також вона додала, що управління охорони здоров’я звернулося до обласної державної адміністрації та ініціювало підготовку доручення щодо фінансової участі в придбанні обладнання об’єднаних територіальних громад, які входять у госпітальний округ.

Нині ж для обстеження миколаївців з підозрою на інфаркт придбано 77 наборів для коронографії. Пацієнтів направляють до обласної лікарні та безкоштовно проводять процедуру. На запитання міського голови Олександра Сєнкевича щодо готовності до другої ланки медреформи, керівник галузі доповіла, що всі заклади готові.

- На 7 млн грн., виділених з ініціативи міського голови та за підтримки депутатського корпусу, придбали автоматизовані робочі місця для стаціонарів 2 рівня. Обладнання надходить та встановлюється, - повідомила Ірина Шамрай.

За кілька днів відбудеться презентація електронного сервісу «медичний електронний простір міста Миколаєва» в тестовому режимі.