27.11.2019 19:30 975

В Николаеве не оказалось пунктов для обогрева бездомных, - волонтеры

В Николаеве не оказалось пунктов для обогрева бездомных, - волонтеры Фото № 0

В Николаеве волонтеры общественной организации «Рух чисті сердця» выяснили, что в Николаеве нет мест обогрева бездомных.

Об этом сообщается на странице организации.

В частности, волонтеры нашли оптимальное помещение для размещения «Кризисного центра для женщин с домом ночного пребывания» в здании бывшего ЖЭУ «Пивдень» на ул. Парковой. Однако, чиновники затягивают процесс передачи здания и оно разрушается.

«Влада нашого міста позбавляє громадській сектор за власні кошти піклуватися про соціально незахищених людей та взагалі не піклується про жінок бо не створила жодного соціального закладу для жінок. Ми знайшли приміщення яке знаходиться за адресою: вул. Паркова, 9а, де хочемо створить "Кризовий центр для жінок з будинком нічного перебування", на базі якого буде пункт обігріву на 100 осіб, але це питання тягнеться, а будівля руйнується», - идет речь в сообщении.

Кроме того на днях волонтеры решили помочь бездомному по имени Александр: сам он из Херсона, но уже несколько дней живет на улице. Отведя его в спеццентр на ул. Круговую, 47 выяснили, что пункта обогрева там нет — только пункт горячего питания.

«Олександр добра,культурна, вихована людина, яку ще можна повернути до соціуму. Але учора нам стало відомо, що на вул.Круговій, 47 немає Пункту обігріву взагалі і не буде! Потім ми дізнаємося, що у місті Миколаєві немає жодного пункту обігріву, є тількі гарячого харчування у Терцентрах. Пізніше нам стало відомо, що нібито фонд "Відновлення", який знаходиться по дорозі у Корениху, за кошти Департаменту соціального захисту населення м.Миколаїва надає послугу обігріву, але лише 20 осіб може прийти одночасно. Це що геноцид? Ви хочете знищити людей які не є Вашими виборцями, бо не мають документів та реєстрації? Чи їх соціальний статус не заслуговує на життя? Як до пункту обігріву доставити людину та як їй самотужки повернутися до міста? Чи це не знущання?», - отмечают волонтеры.

Напомним нашим читателям, что в Николаеве волонтеры подсчитали количество бездомных людей на улицах Николаева. Цифры оказались ужасными — почти 2000 бездомных находятся на улицах нашего города, в их числе женщины и дети.

Источник: Свідок.info