25.09.2019 18:09 664

В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс

В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 0 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 1 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 2 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 3 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 4 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 5 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 6 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 7 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 8 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 9 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 10 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 11 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 12 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 13 В Николаеве началась первая городская спартакиада для горожан в возрасте 60 плюс Фото № 14

Сегодня, накануне Международного дня пожилых людей, в Николаеве началась первая городская спартакиада «Спорт зовет всех друзей».

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

За словами директора міського територіального центру соціального обслуговування Сергія Бондаренка, раніше до цієї дати проводили офіційні заходи в приміщенні палацу культури. Проте, надзвичайна активність та зацікавленість ветеранів міста підштовхнула до зміни формату свята.

- Вирішили організувати спортивно-музичний фестиваль, що триватиме увесь тиждень. Сьогодні команди миколаївців віком від 60 до 80 років, представлені від кожного району міста, змагатимуться в естафеті «Веселі старти». Загалом буде 9 видів змагань, зокрема, кульова стрільба, шахмати, шашки, дартс, настільний теніс. Це цікаво! – розповів Сергій Бондаренко.

Свято може стати традиційним, адже енергії та завзяття городянам поважного віку не займати. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич залюбки підтримав таку ініціативу.

- У Миколаєві вже кілька років поспіль успішно проводиться Міжнародний фестиваль «Рух продовжує молодість». Цього разу ми вирішили організувати спартакіаду для людей поважного віку, аби вони показували приклад молоді, що потрібно займатися спортом, тримати себе в формі, тоді життя триватиме довго, - зазначив міський голова.

Відкриваючи першу міську спартакіаду, директор департаменту праці та соціального захисту населення міськради Сергій Василенко подякував директору Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки Сергію Січку за надану можливість провести змагання на сучасному спортмайданчику закладу.

- Здоров’я не можна придбати за гроші. Саме спорт допоможе його підтримати й зміцнити, тож, вперед, до перемоги! – закликав команди учасників посадовець.

До учасників змагань зі словами привітання та щирими побажаннями звернулися народний депутат України XVIII скликання Олександр Жолобецький, начальник управління у справах фізичної культури та спорту міськради Олег Машкін, депутат міськради Наталія Манзюк, голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко.