Новости дня 06.06
19.09.2019 12:54 1007

В Николаеве на взятке попался сотрудник Украинского госфонда поддержки фермерских хозяйств

В Николаеве на взятке попался сотрудник Украинского госфонда поддержки фермерских хозяйств Фото № 0 В Николаеве на взятке попался сотрудник Украинского госфонда поддержки фермерских хозяйств Фото № 1 В Николаеве на взятке попался сотрудник Украинского госфонда поддержки фермерских хозяйств Фото № 2

В Николаеве правоохранители задержали члена региональной комиссии Николаевского отделения Украинского государственного фонда поддержки фермерских хозяйств. Он требовал 40 тысяч гривен выделение финансовой помощи указанном фермерскому хозяйству.

В сообщении Отдела коммуникаций ГУНП Николаевской области говорится:

Слідчими слідчого управління ГУНП в Миколаївській області спільно з оперативними співробітниками УСБ України в Миколаївській області під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області викрили на хабарі члена регіональної комісії Миколаївського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, який є ще й головою однієї з громадських організацій.

Чоловік вимагав від голови одного із фермерських господарств неправомірну вигоду у розмірі 40 тисяч гривень за безперешкодне виділення фінансової допомоги вказаному фермерському господарству.

Зловмисник, перестраховуючись, щоб особисто не брати грошові кошти в руки, визначив шлях отримання коштів перерахуванням на банківський рахунок.

Наразі за місцем роботи та проживання фігуранта тривають обшуки та інші першочергові слідчі дії.

Чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

За вказаним фактом проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру та обрання міри запобіжного заходу.