В Николаеве день рождения закончился традиционной дракой

02 ноября 2019, 10:26 814
В Николаеве день рождения закончился традиционной дракой Фото № 0 В Николаеве день рождения закончился традиционной дракой Фото № 1 В Николаеве день рождения закончился традиционной дракой Фото № 2

В Николаеве полицейские охраны в одном из николаевских кафе прекратили драку мужчин.

В сообщении Управления полиции охраны в Николаевской области говорится:

Близько опівночі чергова пульту охорони передала наряду групи реагування поліції охорони повідомлення про те, що в одному з кафе Заводського району натиснули кнопку «Термінового виклику поліції».

Поліцейські охорони негайно виїхали на місце події.

- Адміністратор кафе звернулась до нас з проханням заспокоїти відвідувачів закладу та припинити бійку чоловіків, - розповів молодший інспектор наряду реагування старший сержант поліції Агамір Бадалян.

Поліцейські з’ясували, що цього вечора в даному кафе компанія молодих людей святкувала день народження одного з них.

Через певний час, коли випитої горілки виявилося занадто багато, між чоловіками виникла суперечка.

- Я намагалася зробити зауваження та заспокоїти чоловіків, але вони почали гучно виражатися нецензурною лайкою та погрожувати мені. Тому я і натиснула кнопку виклику поліції, - розповіла адміністратор закладу.

Поліцейські охорони заспокоїли дебоширів та викликали слідчо – оперативну групу Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області.

- Молоді чоловіки були в стані сильного алкогольного сп’яніння, поводили себе агресивно та погрожували нам звільненням з лав поліції, - зазначив поліцейський-водій наряду реагування старший сержант поліції Вадим Орфиняк.

Доставлені до відділу поліції 30 –річні хулігани розповіли свою версію того, що сталося.

-Ми святкували день народження свого друга. А що це за свято без бійки?–здивовано розповів поліцейським один з дебоширів.

Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини даної події, проводятьпевні слідчі дії для прийняття відповідного рішення.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *