Новости дня 06.12

В Николаеве 6-летняя девочка вышла через окно балкона на крышу магазина, на помощь пришли спасатели

09 октября 2019, 10:45 802
В Николаеве 6-летняя девочка вышла через окно балкона на крышу магазина, на помощь пришли спасатели Фото № 0 В Николаеве 6-летняя девочка вышла через окно балкона на крышу магазина, на помощь пришли спасатели Фото № 1 В Николаеве 6-летняя девочка вышла через окно балкона на крышу магазина, на помощь пришли спасатели Фото № 2

В Службу спасения позвонили неравнодушные граждане и сообщили, что на крыше магазина, расположенного в 9-этажном жилом доме, находится маленькая девочка.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

До Служби порятунку надійшло повідомлення, що на даху магазину, який знаходиться на першому та другому поверсі в дев'ятиповерховому житловому будинку по вул. Архітектора Старова, знаходиться маленька дівчинка.

До місця виклику направлено рятувальників 1 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

За допомогою автодрабини, Павло Іванов, командир відділення підрозділу, прапорщик служби цивільного захисту, дістався до дитини на дах та через вікно балкону, уже вдвох, потрапили до квартири, де очікували прибуття матері.

При з'ясуванні обставин стало відомо, що жінка 30-ти років, на декілька хвилин відлучилась до лікувального закладу, а 6-річну дівчинку залишила саму.

 

Шановні батьки!!! ГУ ДСНС України у Миколаївській області звертається з проханням не залишати дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *