Новости дня 07.11

В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon

25 октября 2019, 12:58 875
В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 0 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 1 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 2 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 3 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 4 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 5 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 6 В Николаеве 3 ноября в Николаеве будет ограничено движение автотранспорта в связи с проведением Nova Poshta Half Marathon Фото № 7

В Николаеве состоится Международный полумарафон Nova Poshta Half Marathon. Для обеспечения безопасности участников забега в городе будут внесены изменения в организацию дорожного движения на отдельных улицах.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Відповідний проєкт рішення погодили члени виконкому міської ради у п'ятницю, 25 жовтня. Так, 3.11.2019 з 09:00 до 18:00 пішохідною зоною визначено проспект Центральний, від вулиці Пушкінської до проспекту Богоявленського.

 

Також пішохідними з обмеженням руху в обох напрямках визначено: • вул. Адміральську, від вул. Декабристів до вул. Шнеєрсона. • вул. Нікольську, від вул. Лягіна до вул. Московської, • вул. Спаську, від вул. Лягіна до вул. Московської, • вул. Велику Морську, від вул. Лягіна до вул. Московської, • вул. Потьомкінську, від вул. Лягіна до вул. Московської, • вул. Шевченка, від вул. Лягіна до вул. Московської, • вул. Адмірала Макарова, від вул. Лягіна до вул. Московської, • площу Суднобудівників, від вул. Чкалова, 12 до вул. Соборної, 13.

 

Начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради Дмитро Попов зазначив, що водіям пропонують альтернативний маршрут об'їзними дорогами: по вулиці Пограничній та вулиці Чкалова.

-Перекриття транспортного руху – одна із обов’язкових умов проведення масових змагань з бігу. Таким чином, понад 2 тисячі учасників заходу, серед яких є люди похилого віку та люди обмеженими можливостями отримують гарантію безпеки на трасі забігу, - зазначають організатори Nova Poshta Half Marathon. Як і минулого року, учасники долатимуть дистанції в 21 км, 10 км, 5 км, естафети 4х5+1х6, 1 км, для дітей - 1000 м, 500 м та 100 м. Шановні миколаївці! Рекомендуємо заздалегідь планувати своє пересування містом альтернативним маршрутом, враховуючи графік перекриття.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *