В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы

19 августа 2019, 08:00 1230
В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 0 В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 1 В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 2 В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 3 В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 4 В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 5 В микрорайоне Соляные на берегу реки Южный Буг была зафиксирована массовая гибель рыбы Фото № 6

Николаевский рыбоохранный патруль сообщает, что в Центральном районе города Николаева (мкр. «Соляные», р-н парка «Победы») на акватории реки Южный Буг, было зафиксировано массовая гибель рыбы.

Інформація про випадок загибелі водних біоресурсів надійшла на гарячу лінію рибоохоронного патруля. На місце виявлення факту виїхали працівники патруля. Спільно з представниками Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, Державної екологічної інспекції у Миколаївській області та представниками Миколаївської міської лікарні ветеринарної медицини було обстежено 350 м довжиною та 1 м шириною берегової смуги.

Виявлено 8050 екз. загиблого бичка. Вірогідно, що масовий мор бичка виник через підвищення температури повітря.

Через що у прибережних плавнях відбулося різке збільшення кількості водної рослинності, яка в нічний час поглинає практично весь кисень у воді.

 

«Через збільшення водної рослинності, що в свою чергу викликає падіння рівня розчиненого кисню в воді, бичок підпадає під дію гіпоксії. В результаті чого й виникають явища загибелі зазначеного виду» , - коментує заступниця начальника Миколаївського рибоохоронного патруля Євгенія Хиренко.

 

Спеціалістами були відібрані проби води та загиблих водних біоресурсів для подальшого їх аналізу.

Остаточні причини загибелі риби встановлюються.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *