Новости дня 28.05
15.03.2019 14:12 594

В микрорайоне Намыв обнаружили и прекратили строительные работы на незаконном объекте

В Николаеве департамент внутреннего финансового контроля надзора и противодействия коррупции прекратил строительные работы объекта на Намыве.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Реагуючи на звернення миколаївців, департамент внутрішнього фінансового контролю нагляду та протидії корупції проводить позапланову перевірку на об’єкті будівництва у мкр. Намив по вул. Лазурній, поблизу будинку №16. Про це повідомив керівник департаменту Андрій Єрмолаєв.

Результати рейду засвідчили, що є певні порушення з боку підприємця щодо оформлення документації, тож будівельні роботи припинили.

- На забудову поскаржились мешканці мікрорайону. Фахівці департаменту здійснили виїзд на місце. Результати рейду засвідчили, що є порушення. Так, незважаючи на існуючий проект, земельна ділянка під цим об’єктом не оформлена. У власника розроблена документація на розміщення тимчасової споруди, проте ми побачили, що об’єкт має ознаки капітальної забудови - укладається цегельна кладка. Роботи призупинили, викликали представників ДАБІ, які також проведуть свою перевірку. Якщо підтвердиться, що будівництво розпочали без подачі відповідної декларації, на підприємців очікує чималий штраф.

Андрій Єрмолаєв підкреслив, що розміщення споруди та проведення будівництва за відсутності документів, які підтверджують право користування землею, є незаконним.

- Ми не проти ведення підприємницької діяльності. Але наголошуємо, що вона повинна бути у виключно правовому полі. Підприємці повинні спочатку оформити документацію, а вже потім починати будівництво. Якщо перевірка з’ясує, що дозволу у власника немає, об’єкт буде подано на демонтаж, - резюмував Андрій Єрмолаєв.