Новости дня 16.11

В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов

21 октября 2019, 12:10 599
В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 0 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 1 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 2 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 3 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 4 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 5 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 6 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 7 В микрорайоне Лески на 3-й Слободской снесли пять незаконных МАФов Фото № 8

Сотрудники департамента внутреннего финансового контроля, надзора и противодействия коррупции Николаевского горсовета снесли 5 незаконных киосков.

В сообщении Департамента внутреннего финансового контроля, надзора и противодействия коррупции говорится:

- "Підприємці" хаотично захаращують місто та не бажають самостійно демонтувати свої об'єкти після попередження. Більшість не розуміє, що їх майно буде зруйновано. А так могли б щось собі зберігти та пошкодувати гроші містян, які йдуть на демонтаж", - зазначає Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Відділом контролю та нагляду за благоустроєм департаменту знесено 3 незаконно встановлених кіоски на вулицях Біла та Карпенко, а також 2 - по вулиці 3-ій Слобідській.

Робота з наведення ладу в місті триває.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *