10.08.2019 18:06 917

В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт

В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 0 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 1 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 2 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 3 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 4 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 5 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 6 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 7 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 8 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 9 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 10 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 11 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 12 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 13 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 14 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 15 В Коренихе в детском саде продолжается капитальный ремонт Фото № 16

Дошкольное учебное заведение №72 «Светлячок», что в Малой Коренихе, продолжается капитальный ремонт.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

На початок робіт була заявлена одна їх вартість, згодом відбулося її суттєве збільшення.

Підрядник ТОВ БК «Контактжилбуд» (дир. В. Педченко) пояснює це тим, що під час ремонту виникла необхідність у додаткових роботах через те, що будівля стара, і на перший погляд не можна було встановити весь необхідний обсяг.

Дитячий садок ще не готовий приймати вихованців, тривають оздоблювальні роботи, не побудовані бесідки для прогулянок, не підготовані входи до будівлі.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич побував на об’єкті, аби подивитися, наскільки виправдано збільшення вартості.

Разом з ним хід робіт проінспектували перший віце-мер Володимир Криленко, представники управління освіти Миколаївської міської ради.

Для закінчення ремонту дитячого закладу за умови своєчасного фінансування необхідно ще кілька місяців.