24.10.2019 07:00 1010

В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах

В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах Фото № 0 В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах Фото № 1 В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах Фото № 2 В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах Фото № 3 В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах Фото № 4 В Ингульском районе провели рейд по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах Фото № 5

Отделом координации торговли и предпринимательской деятельности Администрации Ингульского района проведен очередной рейд-проверку по ликвидации несанкционированной торговли в неустановленных местах.

В сообщении Администрации Ингульского района говорится:

23 жовтня відділом координації торгівлі та підприємницької діяльності адміністрації Інгульського району проведено черговий рейд-перевірку з ліквідації несанкціонованої торгівлі у невстановлених місцях за адресою: пр. Богоявленський ріг вул. Південна та пр. Миру ріг вул. Будівельників.

Внаслідок перевірки складено 11протоколів за ст.152 КУпАП, які направлено на розгляд адміністративних комісій за місцем проживання порушників. Відповідно до покладених на Адміністрацію Інгульського району завдань працівниками відділу координації торгівлі та підприємницької діяльності системно ведеться безкомпромісна робота з фізичними особами підприємцями щодо наявності дозвільних документів, де їх обов’язкова наявність передбачена Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в Миколаєві.

Робота з наведення в Інгульському районі порядку та забезпечення дотримання правил торгівлі і благоустрою триватиме.